Державне підприємство

"Свалявське лісове господарство"

Міжнародний день лісів

     Наша планета являє собою єдиний організм, в якому, як і в людському організмі,  немає нічого зайвого. І кожен його елемент важливий, гармонійно підтримує і наповнює життям і своїм неповторним різноманіттям все навколо. Ліси на нашій Землі займають цілу третину всієї суші нашої планети.

Разом з тим, щороку  21 березня  з ініціативи 23-ї Генеральної Асамблеї Європейської конфедерації сільського господарства за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН відзначається Міжнародний день лісів. Міжнародний день лісів має на меті донести до кожного інформацію про те, яким чином ліси і дерева захищають нас і що вони власне нам дають. Ліси – це не тільки краса і велич, найбільш біологічно розмаїта екосистема суші. Їхніми найважливішими функціями в біосфері є зв’язування вуглекислого газу, утворення біотопів, придатних для життя багатьох видів тварин, рослин та грибів, регулювання гідрологічного режиму, розвиток та підтримка ґрунтів. Ліси – це також житло, робота і безпека для населення, чия доля, так чи інакше, з ними пов’язана.

       Цього року тема міжнародного «Дня лісів» -«Ліси та освіта»,адже розповсюдити знання про ліс,взаємозв’язок  людини і природи, допомогти зрозуміти багатогранне значення природи для суспільства і в цілому для кожної людини є дуже важливим.

      ДП «Свалявське ЛГ» разом з учнями 5 класу Дусинської ЗОШ та заступником директора  з виховної роботи Гуйван В.В та заступником директора з навчальної роботи Таркович М.В провели пізнавальний і захоплюючий урок на тему «Людина і природа».Також пограли у цікаві ігри – «пізнавання лісу на відчуття лісу», «пізнай дерево по листочках» а також побували санітарами лісу «Мурашками». Процес навчання пройшов цікаво і непомітно швидко для усіх.

    З 21 березня (міжнародного дня лісів) до третьої суботи квітня (Дня довкілля) проходить щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Цього року Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства  оголошено обласний фотоконкурс «Посади дерево».